Mężczyźni wolą szczupłe blondynki

Po przeczytaniu tego nagłówka wiele Pań z pewnością się oburzyło, a mnóstwo Panów uśmiechnęło do siebie. Jest to bowiem jeden z najbardziej rozpowszechnionych mitów dotyczących ogólnie rozumianej miłości i preferencji na tym polu, z jakimi musimy się mierzyć na co dzień.

Jak przystało na mit, miesza on w sobie elementy zupełnie fantastyczne z realnymi, często lepiąc te pierwsze z tych drugich. Na portalu randkowym bardzo łatwo zauważyć, że Panowie wcale nie wolą blondynek. To znaczy, że wolą brunetki? Nic z tych rzeczy.

Każdy ma swoje preferencje

Każdy ma swoje preferencje i dlatego naprawdę nie warto jest celować w jakikolwiek ideał piękna. Oczywistym jest, że niektóre cechy są bardziej atrakcyjne, a jeśli już ktoś ma wąsy, lepiej by było, żeby to był On, a nie Ona.

Tym niemniej, randki internetowe są dla wszystkich i wszyscy mogą liczyć na powodzenie. Tak samo jak nam podobają się inne osoby, niż naszym znajomym, tak my będziemy atrakcyjni dla niektórych osób, a dla innych nie.

Jest to zupełnie naturalne i bycie najlepszą wersją samego siebie, zawsze będzie lepszym rozwiązaniem, niżeli udawanie i próbowanie zamiany siebie samego w zupełnie inną osobę. Takie podejście nie prowadzi do niczego dobrego, a jedynie tworzy wyidealizowane relacje między dwojgiem ludzi, które nie mają szansy na trwały związek.

Dodaj komentarz