Jak rozpoznać jego prawdziwe zainteresowanie?

Podrywanie jest przyjemne. Randki to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu. Wspólne wieczory i śniadania mają swoje oczywiste korzyści. Sęk w tym, że przynajmniej od czasu do czasu zainteresowanie mężczyzną wykracza poza przelotną znajomość. Wtedy w głowie non stop kołacze pytanie, czy On czuje podobnie. Jak rozpoznać, że mężczyzna jest realnie zainteresowany, a nie tylko “przeczekuje” do jakiejś ciekawszej znajomości? Jest kilka kwestii, dzięki którym można się całkiem dobrze o tym przekonać.

Szczerość

Małe białe kłamstewka to dla mężczyzn sposób, by sprawnie zarządzać związkami, na których im specjalnie nie zależy. Kobiety często robią to samo. Jeśli jednak mężczyzna jest szczery i opowiada o sobie więcej, niż jest to wymagane w danej sytuacji, jeśli się otwiera na poznaną kobietę, można założyć, że znajomość jest dla niego ważna.

Pokazanie prawdziwego “ja”

Mężczyźni z natury są niezależni i oddzielają różne aspekty swojego życia. Jeśli On będzie działał tak, by kobieta pojawiała się w różnych sferach jego życia, a zwłaszcza przedstawi ją swoim znajomym i rodzinie, można zakładać, że jest to coś poważniejszego.

Wasze wspólne maniery

Jednym z ciekawszych symptomów poważniejszego zainteresowania jest przyjmowanie przez mężczyzn części manieryzmu, a nawet sposobu wysławiania się kobiet, na których im zależy.

Dodaj komentarz